Vetëvrasje në Tiranë, 60-vjeçar i jep fund jetës me çifte brenda banesës

Tirana

Vetëvrasje në Tiranë, 60-vjeçar i jep fund jetës me çifte brenda banesës

Më: 12 prill 2021 Në ora: 21:45
Foto ilustrim

Një 60-vjeçar është vetëvrarë me çifte në Astir të Tiranës.

Ngjarja ka ndodhur në mbrëmje rreth orës 21:00.

Nga ana tjetër grupi hetimor ka shkuarn ë vendin e ngjarjes dhe po heton për vetëvrasjen e F.I.

NJOFTIMI NGA POLICIA

Tiranë/Informacion paraprak

Rreth orës 21:00, në Astir, në banesën e tij dyshohet se është vetëvrarë me armë gjahu çifte shtetasi F. I., rreth 60 vjeç, banues në Astir Tiranë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat