Motrat e autorit që hyri me veturë në sheshin e Tiranës, fyejnë dhe ofendojnë njerëzit prezent

Tirana

Motrat e autorit që hyri me veturë në sheshin e Tiranës, fyejnë dhe ofendojnë njerëzit prezent

Më: 25 prill 2021 Në ora: 13:46
Tiranë

Sot në sheshin “Skenderbej” të Tiranës një person hyri me veturë dhunshëm, duke u përplasur me disa persona.

Ai u arrestua nga Policia e Shtetit dhe u dërguar në Komisariat.

Pas kësaj ngjarje, motrat e autorit u paraqitën në sheshin “Skenderbej” duke kërkuar vëllain e tyre.

Derisa po kërkonin vëllain e tyre, ato shanë dhe ofenduan njerëzit prezent. Po ashtu sulmuan edhe gazetarët që ishin mbledhur aty.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat