Tiranë/ Patrulla e policisë përfshihet në aksident, efektivi i policisë në gjëndje të rëndë - Bota Sot
Tiranë/ Patrulla e policisë përfshihet në aksident, efektivi i policisë në gjëndje të rëndë

Tirana

Tiranë/ Patrulla e policisë përfshihet në aksident, efektivi i policisë në gjëndje të rëndë

Më: 26 dhjetor 2017 Në ora: 09:47
Tiranë

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Tiranë, ku është përfshirë dhe një patrullë e policisë së shtetit.

Aksidenti ka ndodhur pranë zonës së Stacionit të Trenit. Patrulla e policisë ka qenë duke lëvizur me motor dhe si pasojë e aksidentit ka mbetur i plagosur rëndë një efektiv policie, i cili sipas raportimeve të para ndodhet në gjëndje të rëndë shëndetësore.

Nga ana tjetër ka mbetur i plagosur edhe një këmbësor i cili është përplasur me motorin e patrullës së policisë. Deri më tani detajet janë të pakta dhe ende nuk dihen identitetet e personave të përfshirë në aksident.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera