E rëndë në Tiranë, 44 vjeçari hidhet nga kati i 6 i ndërtesës - Bota Sot
E rëndë në Tiranë, 44 vjeçari hidhet nga kati i 6 i ndërtesës

Tirana

E rëndë në Tiranë, 44 vjeçari hidhet nga kati i 6 i ndërtesës

Më: 3 janar 2018 Në ora: 17:51
Foto ilustrim

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në periferi të Tiranës, një 44 vjeçar ka vendosur t’i japë fund jetës duke u hedhur nga kati i 6 i ndërtesës ku banonte.

Ngjarja ka ndodhur dje në Vorë, ku shtetasi 44 vjeçar me inicialet B.M është hedhur nga lartësia dhe ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Sipas hetimeve paraprake të policisë, bazuar edhe në deklarimet e familjarëve, burri vuante nga depresioni.

Materialet për rastin u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë, për vlerësim.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera