Bie suvaja në klasë lëndohet mësuesja, ngjarja në shkollën "Osman Myderizi", Tiranë - Bota Sot
Bie suvaja në klasë lëndohet mësuesja, ngjarja në shkollën "Osman Myderizi", Tiranë

Tirana

Bie suvaja në klasë lëndohet mësuesja, ngjarja në shkollën "Osman Myderizi", Tiranë

Më: 12 shkurt 2018 Në ora: 10:21
Ilustrim

Një mësuese është lënduar pasi ka rënë suvaja e tavanit teksa ajo jepte mësim në një klasë në shkollën 9 vjeçare "Osman Myderizi"

Mësuesja po merr ndihmën mjekësore ndërsa nuk ka të lënduar mes nxënësve.

Punonjësit e policisë bashkiake ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat