Dëbora zbardh dhe Tiranën… - Bota Sot
Dëbora zbardh dhe Tiranën…

Tirana

Dëbora zbardh dhe Tiranën…

Më: 27 shkurt 2018 Në ora: 16:47
Tiranë

Kanë mjaftuar vetëm pak minuta reshje të dendura dëbore dhe Kryeqyteti është tashmë nën petkun e bardhë të dëborës.

Reshjet e dëborës ranë edhe gjatë orëve të natës në kryeqytet, por nuk kanë qëndruar për shumë gjatë.

Moti me reshje dëbore ka përfshirë thuajse të gjithë vendin, ndërsa situata është më problematike në veri dhe në zonën juglindje të vendit, të cilat janë përfshirë nga reshjet që prej dy ditësh.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat