Ndryshime drastike që ndodhin brenda trupit tuaj kur hani shumë - Bota Sot
Ndryshime drastike që ndodhin brenda trupit tuaj kur hani shumë

Ushqime

Ndryshime drastike që ndodhin brenda trupit tuaj kur hani shumë

Më: 13 korrik 2019 Në ora: 10:17
Foto

Kur hani shumë brenda trupit tuaj ndodhin disa ndryshime drastike.

Megjithëse shumë njerëz nuk dinë shumë për këtë, ngrënia e tepërt mund të ketë pasoja të rënda shëndetësore, psikologjike dhe sociale, shkruan Bright Side, transmeton Indeksonline.

Më poshtë i gjeni disa ndryshme që i ndodhin trupit kur hani tepër.

Jeni e lodhur, ndiheni keq

Ju ndjeheni të shqetësuar

Keni marramendje

Ndjeheni nervoz, i irrituar dhe nuk mund të përqendroheni

Keni shumë gazra brenda stomakut

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...