Ushqimet që duhet t’i hani gjatë festave - Bota Sot
Ushqimet që duhet t’i hani gjatë festave

Ushqime

Ushqimet që duhet t’i hani gjatë festave

Më: 15 qershor 2018 Në ora: 10:18
Ilustrim

Tryeza gjatë festave është e mbushur me një shumëllojshmëri ushqimesh ndaj të cilave ju nuk mund të rezistoni.

Për të pasur një dietë të shëndetshme dhe gjatë këtyre ditëve ekzistojnë pjata me pak kalori, mjafton te keni pak vëmendje dhe te dini te zgjidhni me te përshtatshmet pa hequr dore nga asgjë.

Lista e ushqimeve që ju ndihmojnë për një dietë të mirë gjatë festave janë:

Peshku

Mishi

Perimet

Frutat.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera