Haradinaj: E kam ftuar për nesër edhe kryetarin Veseli dhe kryetarin Limaj - Bota Sot
E diel, 18 gusht 2019
  • Haradinaj: E kam ftuar për nesër edhe kryetarin Veseli dhe kryetarin Limaj