Konferencë për kontratat kolektive sektoriale dhe ligjin për paga (Drejtpërdrejt) - Bota Sot
E shtunë, 16 shkurt 2019
  • Konferencë për kontratat kolektive sektoriale dhe ligjin për paga (Drejtpërdrejt)

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera