E nis 2021 si sfidues, vlonjati “çan” detin me not

Vlora

E nis 2021 si sfidues, vlonjati “çan” detin me not

Më: 1 janar 2021 Në ora: 18:04
Ai e sfidoi veten dhe të ftohtin duke e “çarë” detin me not.

Ky qytetar vlonjat e nisi kështu ditën e parë të këtij janari, por edhe të parën e vitit të ri 2021.

Moti sot ishte i favorshëm, por jo aq sa për të duruar temperaturat e ulëta të ujit të detit.

E megjithatë ai e sfidoi veten dhe të ftohtin duke e “çarë” detin me not.

Pamjet:

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat