Vlorë/ Mjeti del nga rruga, dy të lënduar

Vlora

Vlorë/ Mjeti del nga rruga, dy të lënduar

Më: 3 janar 2021 Në ora: 16:18
Foto ilustrim

Një aksident ka në fshatin Gjormë, Vlorë, ku si pasojë 2 persona janë lënduar.

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 15:20, në fshatin Gjormë, Vlorë, një automjet me drejtues shtetasin A. R., ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga, për pasojë është dëmtuar drejtuesi i mjetit dhe pasagjeri, të cilët po marrin ndihmë mjekësore në spital. 

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor, i cili po kryen veprimet e mëtejshme në lidhje me sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat