Duel ëndërrash, Majlinda-Abe Uta - Bota Sot
Duel ëndërrash, Majlinda-Abe Uta

Xhudo

Duel ëndërrash, Majlinda-Abe Uta

Më: 20 gusht 2019 Në ora: 17:04
Duel ëndërrash, Majlinda-Abe Uta

Federatës Ndërkombëtare të Xhudos (IJF), e cila e ka quajtur "duel ëndërrash", luftën mes kampiones Olimpike, Majlinda Kelmendi dhe kampiones së botës, Abe Uta.

Dy xhudistet më të mira në botë, mund të takohen për herë të parë në botërorin që zhvillohet në Tokio, prej 25 gusht - 1 shtator 2019, shkruan KOK.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...