Sportisti i Kosovës: Para 30 vitesh e nënshkrova kapitullimin me një kusht! - Bota Sot
Sportisti i Kosovës: Para 30 vitesh e nënshkrova kapitullimin me një kusht!

Xhudo

Sportisti i Kosovës: Para 30 vitesh e nënshkrova kapitullimin me një kusht!

Nga: Kemajl Goca Më: 22 tetor 2019 Në ora: 11:20
Sportisti i Kosovës: Para 30 vitesh e nënshkrova kapitullimin me një kusht!

Anton Cena është shumë modest dhe gjithnjë i frymëzuar për punë. Cena është trajner i klubit “Polici” nga Prishtina dhe “Studentit” nga Vushtrria, njëherësh edhe xhudist veteran. 

Cena është krenar që ka harmoni me bashkëshorten dhe zotohet se bashkë do të jenë deri në vdekje. 

“Para 30 vitesh në Antwerpen të Belgjikës e nënshkrova kapitullimin me një kusht që të kam edhe shoqe tjera. Tani me katër kalamaj të rritur dhe qindra mikesha anë e mbanë botës.

Image

Gruaja me ka thënë: ‘Ke te drejtë të i shikon listat e gjellërave në të gjitha restorantet ama me ngrënë duhet vetëm në shtëpi’!

Qe te mos ushqehem jashtë shtëpisë gruaja çdo dite përgatitë prej supe deri në ëmbëlsirë!
Si dëshmitar ishte trajneri im Belg Rober Van De Wayer”, shrkuan Cena në profilin e tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat