Pse e vizitoi Haradinaj ekipin olimpik? - Bota Sot
Pse e vizitoi Haradinaj ekipin olimpik?

Xhudo

Pse e vizitoi Haradinaj ekipin olimpik?

Më: 27 maj 2020 Në ora: 15:16
Pse e vizitoi Haradinaj ekipin olimpik?

Selektori i kombëtares së Kosovës në xhudo, Driton Kuka, konfirmon se sot Pejën e ka vizituar ish kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj. 

“Në vizitë ekipit Olimpik në Pejë ish Kryeministri Haradinaj. 

Qëllimi i vizitës edhe vendi ku do të filloj Qendra Nacionale në Qytetin tonë të bukur.

Nder dhe privilegj vizita e ekipit i cili tashmë qe 11 javë gjendet i karantinuar në Pejë! #tokyo2020”, shkroi Kuka në profilin e tij në facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat