Ekipi olimpik i Kosovës stërvitet në Japoni

Xhudo

Ekipi olimpik i Kosovës stërvitet në Japoni

Më: 17 korrik 2021 Në ora: 11:34
Ekipi olimpik i Kosovës stërvitet në Japoni

Ekipi Olimpik i xhudos gjatë stërvitjes në klubin e xhudos së qytetit të Sanjos në Japoni.

Ka mbetur edhe 1 javë deri në fillimin e garave të xhudos në Lojërat Olimpike!.

Driton Kuka, selektor, e ka ekipin e tij në formën më të mirë.

Majlinda Kelmendi, Distria Krasniqi, Akil Gjakova, Nora Gjakova dhe Loriana Kuka, janë gati për sfidat e mëdha.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat