“Blick” publikon një video humoristike ku shfaq dallimin e shqiptarëve dhe zviceranëve në kafe - Bota Sot
“Blick” publikon një video humoristike ku shfaq dallimin e shqiptarëve dhe zviceranëve në kafe

Zvicra

“Blick” publikon një video humoristike ku shfaq dallimin e shqiptarëve dhe zviceranëve në kafe

Më: 15 janar 2019 Në ora: 18:01
Pamje nga videoja

Njëra nga gazetat më të mëdha në Zvicër, Blick, ka publikuar një video humoristike të krijuar nga ‘Fol Shqip Show’.

Blick ka shpërndarë videon në rrjetin social Facebook, duke shkruar “dallimi i madh në porosi nga një zviceran dhe një shqiptar” duke i bashkangjitur poashtu një emotikon gazmor. 

Më poshtë mund të shikoni videon:

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...