Limaj flet pas takimit të liderëve në Qeveri - Bota Sot
Limaj flet pas takimit të liderëve në Qeveri

Aktuale

Limaj flet pas takimit të liderëve në Qeveri

Më: 31 janar 2019 Në ora: 19:38
Fatmir Limaj

Ka përfunduar edhe takimi i kryeministrit Ramush Haradinaj në Qeveri me zëvendëskryeministrin Fatmir Limajn si dhe Behgjet Pacollin.

Veç tyre pas takimit që patën në Presidencë, në Qeveri ata i shoqëroi edhe bashkëkryenegociatori Shpend Ahmeti.

Por, në lidhje me të gjitha këto zhvillime, i vetmi i cili ka komentuar shkurt ishte Fatmir Limaj.

Ai tha se nga këto takime të liderëve në Presidencë dhe në Qeveri nuk ka rezultuar diçka e veçantë.

”S’ka asgjë të veçantë. S’ka ndodhur asgjë”, iu është përgjigjur gazetarëve, zëvendëskryeministri Fatmir Limaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...