Pacolli: Malësia na bashkon - Bota Sot
Pacolli: Malësia na bashkon

Aktuale

Pacolli: Malësia na bashkon

Nga: Z.B Më: 3 mars 2019 Në ora: 21:42
Behgjet Pacolli


Ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, përmes një postimi në Facebook, ka uruar shqiptarët në Mal të Zi, përcjell “Botasot”
Ai përmes këtij statusi tha se,Malësia na bashkon.

“Sonte Malësia ka fituar! Shqiptarët, të bashkuar si kurrë më parë, kanë votuar koalicionin ”Malësia na bashkon”. Urime të gjithë malësorëve, dhe shqiptarëve kudo!”, ka shkruar Pacolli .

Ndryshe sot në Malësi u mbajten  zgjedhjet vendore për Komunën e Tuzit në Mal të Zi.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat