Alarm për bombë në Prishtinë, këtë mesazh e la kërcënuesi tek Policia e Kosovës

Aktuale

Alarm për bombë në Prishtinë, këtë mesazh e la kërcënuesi tek Policia e Kosovës

Më: 24 maj 2019 Në ora: 12:48
Foto ilustrim

Sot rreth orës 10:00, Policia e Kosovës ka pranuar një telefonatë kërcënuese. Kërcënuesi i panjohur ka kërcënuar se ka vendosur një bombë.

“Kam me ju qu në ajër të gjithëve, juve dhe Gjykatën Speciale” është thënë në telefonatën kërcënuese.

Policia e Kosovës ka dalur menjëherë në vendin e ngjarjes ku po merret detajisht me këtë rast.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat