Ministri Tahiri raporton sot në komision për Legjislacion dhe Mandate - Bota Sot
Ministri Tahiri raporton sot në komision për Legjislacion dhe Mandate

Aktuale

Ministri Tahiri raporton sot në komision për Legjislacion dhe Mandate

Më: 2 korrik 2019 Në ora: 07:33
Abelard Tahiri

Komisioni për Legjislacion dhe Mandate do të mblidhet sot, ka bërë të ditur zyra për informim e Kuvendit të Kosovës.

Në këtë mbledhje është i ftuar të raportojë ministri i Drejtësisë Abelard Tahiri.

Mbledhja e komisionit për Legjislacion dhe Mandate nis në orën 12:00.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...