Thaçi ka ngushëlluar familjen e doktor Gazmend Shaqirit - Bota Sot
Thaçi ka ngushëlluar familjen e doktor Gazmend Shaqirit

Aktuale

Thaçi ka ngushëlluar familjen e doktor Gazmend Shaqirit

Më: 15 korrik 2019 Në ora: 15:56
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka ngushëlluar familjen e doktor Gazmend Shaqirit, përcjell “Bota sot”.

Thaçi këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në Facebook i cili ka shkruar se doktor Gazmendi me kontributin e tij në shëndetësi, por edhe me angazhimet e tij të përgjithshme në shoqëri ka treguar çfarë është të jesh profesionist.

Ndryshe, sot pas një sëmundjeje të rëndë ka ndërruar jetë profesori nga Kosova ,Dr. Gazmend Shaqiri.

Postimi i plotë:

Ngushëllime familjes Shaqiri dhe kolegëve e miqve për vdekjen e doktor Gazmendit. Shteti, shoqëria, ndërtohen kur secili prej nesh bën më të mirën në profesionin e vet. Doktor Gazmendi me kontributin e tij në shëndetësi, por edhe me angazhimet e tij të përgjithshme në shoqëri, ka treguar çfarë është të jesh profesionist. HTH

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...