Zyrtari i VV-së ironizon me ministrin Tahiri: Le të qeshim me Abelardin, më nuk do ta shohim në skenë - Bota Sot
Zyrtari i VV-së ironizon me ministrin Tahiri: Le të qeshim me Abelardin, më nuk do ta shohim në skenë

Aktuale

Zyrtari i VV-së ironizon me ministrin Tahiri: Le të qeshim me Abelardin, më nuk do ta shohim në skenë

Nga: G.B Më: 30 korrik 2019 Në ora: 19:44
Abelard Tahiri

Zyrtari i VV-së, Adnan Rrustemi, ka reaguar ndaj ministrit të drejtësisë, Abelard Tahiri, i cili ka thënë se deputetët e VV-së kanë zgjedhur plazhet tani kur flitet për shpërbërje të Kuvendit dhe shkuarjen në zgjedhje, ndërsa kryetari i saj ka zgjedhur Palestinën për t’i ikur realitetit, përcjell Bota ë.

Përmes një postimi në Facebook, Rrustemi ka thënë se duhet të qeshim me Abelardin, pasi pas zgjedhjeve më nuk do ta shihni në skenë asnjëherë.

Postimi i tij i plotë në Facebook:

Le të qeshim me Abelardin, se pas zgjedhjeve nuk do ta shihni asnjëherë në skenë, madje jo vetëm atë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat