Mustafa: Festat tona fetare i thejnë kufijtë ndërmjet nesh - Bota Sot
Mustafa: Festat tona fetare i thejnë kufijtë ndërmjet nesh

Aktuale

Mustafa: Festat tona fetare i thejnë kufijtë ndërmjet nesh

Nga: M.H Më: 11 gusht 2019 Në ora: 14:42
Isa Mustafa

Kryetari i rizgjedhur i LDK-së, Isa Mustafa, ka uruar Kurban Bajramin përmes një postimi në Facebook,duke uruar paqe, mirënjohje dhe dashuri. Tutje, Mustafa shkruan që festat tona fetare i thejnë kufijtë ndërmjet nesh:

Postimi i plotë

Festat tona fetare i thejnë kufijtë ndërmjet nesh. Kufijtë politik, social; mosdurimet dhe mospërfilljet. Solidarizohemi me njëritjetrin dhe kuptohemi më mirë. I lutemi zotit për paqe, mirëqenie dhe dashuri.
Për barazi! 
Frymë kjo, e cila meriton ta kultivojmë edhe atëherë kur nuk kemi festa. 
Me fat Festa e Bajrami! IM

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat