Besnik Tahiri: Çaji më i mirë në botë është në Llap - Bota Sot
Besnik Tahiri: Çaji më i mirë në botë është në Llap

Aktuale

Besnik Tahiri: Çaji më i mirë në botë është në Llap

Më: 17 gusht 2019 Në ora: 19:26
Ramush Haradinaj dhe Besnik Tahiri

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, sot ka qëndruar në qytetin e Podujevës.

Me këtë rast, Haradinaj nuk e ka lënë pa shijuar çajin në Llap, në lokalet e kësaj komune, që sipas tij, kjo pjesë e ka traditë këtë pije.

Çajin e Llapit e ka vlerësuar edhe Koordinatori, Besnik Tahiri.

“Ashtu siç e don rendi në Llap, te Bahri S. Hoti për çajin më të mirë n’botë”, ka shkruar ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat