Fisnik Ismaili e arsyeton koalicionin me AAK-në: Për qejf t’k*…t jemi bo bashkë! - Bota Sot
Fisnik Ismaili e arsyeton koalicionin me AAK-në: Për qejf t’k*…t jemi bo bashkë!

Aktuale

Fisnik Ismaili e arsyeton koalicionin me AAK-në: Për qejf t’k*…t jemi bo bashkë!

Më: 22 gusht 2019 Në ora: 14:00
Fisnik Ismaili, Ramush Haradinaj, Shpend Ahmeti

Koalicioni ndërmjet PSD-së dhe AAK-së ka nxitur reagime të shumta në rrjetet sociale.

Ish-deputeti, Fisnik Ismaili, ka marrë një sërë kritikash në profilin e tij në Facebook, rreth bashkimit të Ahmetit me Haradinajn.

Njëri prej komentuesve kritikoi ashpër Ismailin duke i thënë se kanë gabuar që janë bërë bashkë me AAK-në.

Ndërsa, Fisi padyshim se nuk kurseu edhe fjalë banale për t’i replikuar komentuesit.

“Për qejf t’k…rit. A ki cka ban najsen për këtë punë, pos me hangër mut palidhje”, ka shkruar ai. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...