E dhimbshme, familja nga Kosova e mërzitur dhe me lot: Anëtarët tjerë të familjes marrin rrugë për gurbet - Bota Sot
E dhimbshme, familja nga Kosova e mërzitur dhe me lot: Anëtarët tjerë të familjes marrin rrugë për gurbet

Aktuale

E dhimbshme, familja nga Kosova e mërzitur dhe me lot: Anëtarët tjerë të familjes marrin rrugë për gurbet

Nga: N.H Më: 25 gusht 2019 Në ora: 16:45
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një video emocionuese është duke qarkulluar në rrjetet sociale, teksa disa nga anëtaret e familjes marrin rrugët e gurbetit, ndërsa të tjerët nuk ndalin lotët e mërzisë.

Dihet se gushti është muaji ku shumë mërgimtarë vijnë në Kosovë për të kaluar ditët e pushimit, mirëpo siç do gjë, edhe pushimi i tyre ka fund.

Për këtë familje, marrja e rrugës për në mërgim është e dhembshme, teksa disa nga anëtarët e kësaj familje nuk i përmbajnë as lotët nga momenti kur përshëndeten.

Pamjet në vazhdim janë emocionuese. Ju ftojmë t’i shikoni.

 

Sondazh: Votoni për LDK-në ose Vetëvendosjen

KLIKO KËTU PËR TË VOTUAR

Sondazh: Votoni për LDK-në ose Vetëvendosjen

Rezultati i sondazhit do të bëhet publik nesër.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat