Labinot Tahiri: Mjekrën e premtova vetëm për portale - Bota Sot
Labinot Tahiri: Mjekrën e premtova vetëm për portale

Aktuale

Labinot Tahiri: Mjekrën e premtova vetëm për portale

Më: 18 shtator 2019 Në ora: 17:41
Labinot Tahiri

Koalicioni parazgjedhor nga AAK dhe PSD thonë se kandidati I tyre për kryeministër do vazhdoj me punët që kanë mbetur.

Këngëtari dhe tash kandidatë për deputet Labinot Tahiri ka deklaruar se ai votat në mandatin e kaluar e ka marrë nga besimi i qytetarëve.

“ Mu mkanë votuar ata njerëz që më kanë besuar sepse unë jam një person që bashkë me ndihmën e shumë njerëzve kam shpëtuar jetë njërzve”, ka thënë Tahiri.

Ai ka përmendur edhe protestën e tij që e kishte për mos liberalizimin e vizave.

Ai kishte premtuar që nuk do e hiqte mjekrën.

“Mjekra është punë e imja. Atë e kam bërë për portale e juve si gazetar që të merreni me të”, tha ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...