Shala: Sonte u bindëm se Prishtina do na e sigurojë fitoren - Bota Sot
Shala: Sonte u bindëm se Prishtina do na e sigurojë fitoren

Aktuale

Shala: Sonte u bindëm se Prishtina do na e sigurojë fitoren

Më: 22 shtator 2019 Në ora: 22:05

Kandidati për deputet nga radhët e NISMA-s Endrit Shala, me bindje u shpreh se Prishtina do t’ua sigurojë fitoren në zgjedhjet e 6 tetorit.

Shala thotë se platforma dhe programi i tyre janë domosdoshmëri për vendin, “dhe kjo pritje që na u bë në Sallën e Kuqe, kjo rini që brohoriti dhe duartrokiti pandërprerë është dëshmia më e mirë.”

Ai u zotua se do të vazhdojë të jetë zëri i secilit qytetarë, ashtu siç isha zëri i prodhuesve dhe punëtorëve.

Njoftimi i tij i plotë:

Pikërisht në vendin ku pesë vite më parë e themeluam Nismën Socialdemokrate, sonte u bindëm se ky vend do na e sigurojë fitoren.

Në Prishtinë ashtu si në të gjitha takimet që kishim në qytetet e Kosovës, përkrahja entuziazmi dhe rinia, na dëshmuan se Kosovës i duhet Nisma Socialdemokrate.

Platforma dhe programi ynë janë domosdoshmëri për vendin, dhe kjo pritje që na u bë në Sallën e Kuqe, kjo rini që brohoriti dhe duartrokiti pandërprerë është dëshmia më e mirë.

Unë zotohem se do të vazhdojë të jem zë i secilit qytetarë, ashtu siç isha zëri i prodhuesve dhe punëtorëve.

#BashkëpërSh8in
#MeFatmirLimajnkryeministër
#EndritShala8
#Nisma122

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...