Ilir Kërçeli then bastionin e LDK-së në lagjen ku u rrit - Bota Sot
Ilir Kërçeli then bastionin e LDK-së në lagjen ku u rrit

Aktuale

Ilir Kërçeli then bastionin e LDK-së në lagjen ku u rrit

Më: 1 tetor 2019 Në ora: 10:41
Kërçeli: Dardania dhe Kurrizi janë njohur për rezistencën e tyre kulturore

Kandidati për deputet nga Lëvizja Vetëvendosje, Ilir Kërçeli, ka mbajtur fjalim mbrëmë në tubimin e Vetëvendosjes në lagjen Dardania, apo siç njihet ndryshe si Kurrizi.

Në fjalimin e tij, Kërçeli tregoni se ka lindur dhe është rritur në këtë lagje, teksa ka thënë se Dardania dhe Kurrizi njihen për rezistencën e tyre kulturore.

Image
Image

Kërçeli iu ka bërë thirrje të gjithë të pranishmëve që të kërkojnë votën në çdo shtëpi për Lëvizjen Vetëvendosje dhe Albin Kurtin kryeministër.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...