“Qeverinë e re e presin punë të mëdha” - Bota Sot
“Qeverinë e re e presin punë të mëdha”

Aktuale

“Qeverinë e re e presin punë të mëdha”

Nga: A.M. Më: 9 tetor 2019 Në ora: 20:07
Albin Kurti

Kandidati për deputete nga Lëvizja Vetëvendosje, Driton Tali ka thënë që qeverinë e re e presin punë të mëdha dhe se PDK-ja në opozitë do të jetë ndryshe.

Ai përmes një postimi në Facebook, ka shkruar se “ma mirë është të koncentrohemi në punët që na presin se sa të merremi me pragun zgjedhor”.

Postimi i plotë:

Qeverinë e re e presin punë të mëdha.

Plus PDK'ja opozitare do të jetë krejt ndryshe nga PDK'ja qeveritare.

Andaj, ma mirë është të koncetrohemi në punët që na presin se sa të merremi me pragun zgjedhor.

Veç thashë po thom.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat