Miftaraj: LDK-ja ta kuptoj që populli votoj për Albinin kryeministër - Bota Sot
Miftaraj: LDK-ja ta kuptoj që populli votoj për Albinin kryeministër

Aktuale

Miftaraj: LDK-ja ta kuptoj që populli votoj për Albinin kryeministër

Nga: V.R Më: 3 dhjetor 2019 Në ora: 17:59
LDK dhe Vetëvendosje

Ehat Miftaraj, nga Instituti për Drejtësi, ka thënë se posti i Kryeministrit, Kryeparlamentarit, Ministri i Punëve të Brendshme, Ministria e Financave dhe ajo e Drejtësisë, t’i takoj Vetëvendosjes, se kështu deshi populli.

Sipas tij, çdo altërnativë tjetër është jashtë vullnetit të popullit.

Postimi plotë:

VV postin e Kryeministrit, Kryeparlamentarit, Ministrinë e Puneve të Brendshme, Ministrinë e Financave dhe Ministrinë e Drejtësise. Pjesa tjeter te ndahet me LDK-në.

Populli kështu ka votuar! Çka del jashtë kësaj, keni me i hy në hak popullit

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat