Zemaj: Një foto kujtim në pragun e ditës së Pavarësisë së Kosovës - Bota Sot
Zemaj: Një foto kujtim në pragun e ditës së Pavarësisë së Kosovës

Aktuale

Zemaj: Një foto kujtim në pragun e ditës së Pavarësisë së Kosovës

Më: 16 shkurt 2020 Në ora: 17:11
Armend Zemaj

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Armend Zemaj, ka kujtuar ish kolegët e tij deputet të legjislaturës kur u shpall pavarësia e Kosovës, shkruan “Front Online”.

Zemaj në Facebook e ka ndarë edhe një foto në kujtim të kësaj dite.

Postimi i plotë:

Nderime dhe respekt të përhershëm për të gjithë ish kolegët e mijë deputet të legjislatures së shpalljes së pavarsisë.
Një foto kujtim në pragun e ditës së Pavarsisë së Kosovës.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat