I del rend të flasë edhe mbesës së Thaçit për Albin Kurtin - Bota Sot
I del rend të flasë edhe mbesës së Thaçit për Albin Kurtin

Aktuale

I del rend të flasë edhe mbesës së Thaçit për Albin Kurtin

Më: 26 mars 2020 Në ora: 13:33
Hashim Thaçi, Evgjeni Thaçi

Mbesa e presidentit Hashim Thaçi, Evgjeni Thaçi ka thënë se gjatë 50 ditëve të Qeverisë Kurti nuk është bërë asnjë punë e dobishme për qytetarët e vendit.

Këto komente, Thaçi i bëri përmes në statusi në Facebook.

“50 dite te qeverise Kurti, pa asnje (0) pune te dobishme per qytetaret dhe vendin. E giithe kjo, u konvertua ne nje “referendum” ku mbi 2/3 😮 e perberjes se Kuvendit votuan per ta rrezuar kete qeveri qe as vet NUK BESONTE se iu kishte ARDHUR DITA!”ka shkruajtur Thaçi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat