Fatmir Limaj fjalë të mëdha për Hashim Thaҫin - Bota Sot
Fatmir Limaj fjalë të mëdha për Hashim Thaҫin

Aktuale

Fatmir Limaj fjalë të mëdha për Hashim Thaҫin

Nga: H.O. Më: 8 korrik 2020 Në ora: 21:29
Hashim Thaci/Fatmir Limaj

Kreu i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj në një postim të tij në Facebook thotë se e ҫmon gatishmërinë e Presidentit të Kosovës, Hashim Thaҫit për t’iu përgjigjur ftesës për Gjykatën Speciale.

Postimi i plotë:

Çmoj gatishmërinë e presidentit të vendit, Hashim Thaçi, për t’iu përgjigjur pozitivisht ftesës së Gjykatës Speciale për intervistim.

Kjo është dëshmia më e qartë se ushtarët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës nuk i kanë ikur asnjëherë ballafaqimit me drejtësinë sa herë që kjo i është kërkuar dhe do t’i përgjigjen çdo kërkesë që vjen nga sistemi i drejtësisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat