Tomë Gashi: Në mbrojtje të Republikës, Presidenti është dashur të jap dorëheqje para se të shkoi në Hagë - Bota Sot
Tomë Gashi: Në mbrojtje të Republikës, Presidenti është dashur të jap dorëheqje para se të shkoi në Hagë

Aktuale

Tomë Gashi: Në mbrojtje të Republikës, Presidenti është dashur të jap dorëheqje para se të shkoi në Hagë

Nga: A.SH Më: 12 korrik 2020 Në ora: 20:52
Hashim Thaçi

Avokati Tomë Gashi, ka thënë se Presidenti para se të niset për në Hagë është dashur të jap dorëheqje.

Sipas tij, është hera e parë dhe e fundit që Gjykata Speciale e interviston si të dyshuar Presidentin e Republikës së Kosovës.

Postimi në Facebook:

U nis nga aeroporti Nënë Tereza🇦🇱

Ne mbrojtje te Republikës është dasht te jep dorheqje nga posti i Presidentit para se te shkoi ne Hague.

Eshte hera e pare dhe e fundit qe Gjykata Speciale e interviston si te dyshuar Presidentin e Republikes se Kosoves!

Mbrojtja me e mire eshte lufta e drejt e UÇK-së

Tani ma veq eshte takuar me Avokatin Geoffrey Nice.

Ne te mire te Republikes urojm qe neser te ktheht ashti siq shkoi si President!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat