Pacolli: Asgjë dhe askush nuk mund ta dëmtojë këtë simbol - Bota Sot
Pacolli: Asgjë dhe askush nuk mund ta dëmtojë këtë simbol

Aktuale

Pacolli: Asgjë dhe askush nuk mund ta dëmtojë këtë simbol

Nga: A.SH Më: 12 korrik 2020 Në ora: 23:23
Foto

Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli, ka komentuar shkuarjen në Hagë të presidentit të Kosovës Hashim Thaçi, ku do të intervistohet.

Sipas tij, asgjë dhe askush nuk mund ta dëmtojë këtë simbol, i cili është më e bukuri në botë.

Asgjë dhe askush nuk mund ta dëmtojë këtë simbol. Më e bukura në botë! Vëllau i im dhe mijëra vëllezër dhe motra luftuan për liri dhe pavarësi. Unë jam përgjithmonë krenar!”, ka shkruar Pacolli në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat