Faqja e PDK-së “Liria ka Emër” fyen qytetarët e Kosovës: Kanë varfëri mentale

Aktuale

Faqja e PDK-së “Liria ka Emër” fyen qytetarët e Kosovës: Kanë varfëri mentale

Më: 12 nëntor 2020 Në ora: 10:39
PDK

Faqja e PDK-së, “Liria ka Emër” ka fyer qytetarët e Kosovës duke i quajtur të varfër metal.

Përmes një postimi në faqen e tyre në Facebook, përvec qytetarëve ata kanë fyer edhe mediat.

“Varfëria mentale dhe mediale në Kosovë ka emër e mbiemër”, thuhet në statusin e tyre.

Faqja “LIRIA KA EMËR” është nismë e PDK-së e cila u formua menjëherë pas konfirmimit të aktakuzave ndaj ish Presidentit, Hashim Thaçit dhe kreut të PDK-së, Kadri Veselit, nga Gjykata Speciale.

Pjesë e këtij grupit është edhe deputetja e PDK-së, Eliza Hoxha. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat