Kuvendi i Kosovës sot do mbajë tryezë për pakon ligjore kundër korrupsionit - Bota Sot
Kuvendi i Kosovës sot do mbajë tryezë për pakon ligjore kundër korrupsionit

Aktuale

Kuvendi i Kosovës sot do mbajë tryezë për pakon ligjore kundër korrupsionit

Më: 11 dhjetor 2018 Në ora: 07:37
Kuvendi i Kosoves

Në objektin e Kuvendit do të mbahet një tryezë për pakton ligjore kundër korrupsionit.

Aty do të diskutohet për këto pako, si dhe për punën e institucioneve të drejtësisë në luftën kundër krimit të organizuar dhe korrupsionit,

Kjo tryezë do të fillojë nga ora 11:00.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...