Bukuria që shfaq shqiptarja - Bota Sot
Bukuria që shfaq shqiptarja

Alpinizem

Bukuria që shfaq shqiptarja

Nga: K. G. Më: 24 prill 2019 Në ora: 15:20
Uta Ibrahimi

Alpinistja Uta Ibrahimi vazhdon ngjitjen në majet e ndryshme më të larta të botës përkatësisht të Himalajeve. 
Ajo ka befasuar me foto të reja që ka postuar dhe duke treguar edhe ambientin e bukur me borë.
“Mali është shumë i bukur
Ndjehem mirë dhe e fortë...”, shkruan mes të tjera Uta.
Ajo marshon majës 5900 metra.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...