Një aksident të tillë nuk keni parë ndonjëherë - Bota Sot
Një aksident të tillë nuk keni parë ndonjëherë

Amerika

Një aksident të tillë nuk keni parë ndonjëherë

Më: 14 maj 2019 Në ora: 21:27
Pamje nga aksidenti

Një aksident i pazakontë ka ndodhur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe kjo për mënyrën se si kishte përfunduar një automjet.

Si edhe e tregojnë fotografitë që ju sjellim për ju, makina është përplasur dhe ka përfunduar në pozicion vertikal me një shtyllë elektrike.

Aksidenti ndodhi në fundjavën që lamë pas në Brick Toënship, New Jersey.

Nga aksidenti i ndodhur, drejtuesi i mjetit shpëtoi me lëndime të lehta, i cili arriti të dilte nga makina duke rënë në tokë.

Më pas u dërguar në spital ku mori ndihmën mjekësore.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...