“Nëse më lë të përdhunoj vajzën, do martohemi!” Jepet dënimi për pedofilin - Bota Sot
“Nëse më lë të përdhunoj vajzën, do martohemi!” Jepet dënimi për pedofilin

Amerika

“Nëse më lë të përdhunoj vajzën, do martohemi!” Jepet dënimi për pedofilin

Më: 22 qershor 2019 Në ora: 06:38
Ilustrim

I tha një nëne beqare që njohu online se do të martohej me të, nëse do e lejonte që të përdhunonte vajzën e saj 14 vjeçe.

37-vjeçari Randall Keith Midkiff, u arrestua pak pasi gruaja refuzoi propozimin dhe e denoncoi në polici.

Këtë të mërkurë një gjykatë në Alabama të SHBA, e dënoi me 30 vite burg si dhe pas lirimit, gjatë gjithë kohës do të jetë në liri me kusht.

Image

I dyshuari i kishte dërguar në mënyrë të përsëritur mesazhe kushtëzuese gruas, edhe pasi ajo e denoncoi në polici.

Në mesazhet e dokumentuara nga policia, propozimi ishte i qartë: martesë, me kusht që gruaja ti lejonte që të përdhunonte vajzën dy herë në javë. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...