Gruaja zbulon tradhtinë e burrit/ Shkon të lindë në spital, përballet me dashnoren shtatzënë

Amerika

Gruaja zbulon tradhtinë e burrit/ Shkon të lindë në spital, përballet me dashnoren shtatzënë

Më: 2 gusht 2020 Në ora: 09:18
Gruaja zbulon tradhtinë e burrit/

Një grua ka zbuluar tradhëtinë e bashkëshortit të saj në spitali pasi shkoi të lindte.

Aty gjeti edhe dashnoren e të shoqit duke lindur.

Të dyja ndodheshin në të njëjtin repart.

Ngjarja raportohet se ka ndodhur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Një nga gjinekologet ka filmuar momentin kur gruaja është përballur me të shoqin dhe kjo video po bën xhiron e rrjetit.

“Kur nëna në prag të lindjes zbulon se dashnorja e të shoqit po lind në të njëjtin repart”, ka shkruar gjinekologia krahas videos.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat