Bëhet viral incidenti që pëson Ivanka Trump dhe i biri

Amerika

Bëhet viral incidenti që pëson Ivanka Trump dhe i biri

Më: 11 maj 2021 Në ora: 18:46
Ivanka Trump

Ivanka Trump, arrin gjithmonë të marrë vëmendje, edhe pse tani i atij i saj, Donald Trump, nuk është më presidenti i SHBA.

Sërfi është fokusi i momentit për Ivanka Trump.

Pasi i ati i saj humbi zgjedhjet, Ivanka dhe familja e saj u zhvendosën të jetojnë në zonën e Miamit.

39-vjeçarja ishte me tre fëmijët e saj në një kurs sërfi, kur goditi me fytyrë tavolinën e sërfit djalin e saj më të vogël, Theodore.

Fatmirësisht, aksidenti nuk pati pasoja dhe kursi vijoi normalisht, por pamjet u bënë menjëherë virale.

Image
Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat