Trump: Kam shikuar emisionin për të ashtuquajturin rrëfim rus

Amerika

Trump: Kam shikuar emisionin për të ashtuquajturin rrëfim rus

Më: 23 mars 2017 Në ora: 14:32
Presidenti amerikan, Donald Trump

Presidenti amerikan, Donald Trump ka sulmuar përmes rrjetit Twitter emisionet, të cilat i kanë emituar televizionet amerikane për, siç tha ai, “të ashtuquajturin rrëfim rus”.

“Sapo kam shikuar në tërësi pohimet e njëanshme në stilin e lajmeve të rreme për të ashtuquajturin rrëfimin rus në NBC dhe ABC. Sa e turpshme është kjo”, ka shkruar Trump në llogarinë e tij në Twitter.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat