Kampionati Botëror i Atletikës: Musa Hajdari nuk ia del në disiplinën 800 metra

Atletika

Kampionati Botëror i Atletikës: Musa Hajdari nuk ia del në disiplinën 800 metra

Më: 28 shtator 2019 Në ora: 21:19
Musa Hajdari

Atleti ynë, Musa Hajdari, doli i 35-ti nga 44 garues në disiplinën 800 metra të Kampionatit Botëror Doha 2019.

Rezultati i tij 1:47.98 sek. nuk mjaftoi për t’u kualifikuar në gjysmëfinale.

I urojmë më shumë fat dhe suksese bursistit tonë Olimpik Tokio 2020.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat