Kjo vajzë sportiste çmend: Më kanë kërkuar të bëj...

Atletika

Kjo vajzë sportiste çmend: Më kanë kërkuar të bëj...

Më: 8 korrik 2020 Në ora: 12:11
Kjo vajzë sportiste çmend: Më kanë kërkuar të bëj...

Kjo vajzë sportiste çmend me një deklaratë të saj.

Daria Klishina, atletja e mirënjohur ruse e cila fitoi medaljen e argjendtë në Botërorin e Atletikës në kërcim së gjati në vitin 2017, ka zbuluar një prapaskenë vërtetë shumë interesante të jetës së saj.

“Më kanë ofruar të bëj ekskortën e luksit, propozimi më ka ardhur në Instagram rreth 6 muaj më parë, nga një person i panjohur që më ka ofruar një shumë të lartë, plot 200 mijë euro në muaj”, theksoi Daria Klishina e cila njihet një fizik të jashtëzakonshëm dhe një trup superseksi.

Interesant është fakti se nuk i kujtohet se kush ka qenë me emër ai person që i ofroi shifrat të mëdha parash.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat