Audi, BMW apo Mercedes – cila është më e mira?

Auto

Audi, BMW apo Mercedes – cila është më e mira?

Më: 5 maj 2021 Në ora: 18:38
Audi, BMW dhe Mercedes

Kërkoni përgjigje midis makinave luksoze. Carwow ka nominuar Audi A8, BMW Series 7 dhe Mercedes S-Class dhe po kërkon një përgjigje për pyetjen:

Kush është më i mirë?

Një artikull shumë i rëndësishëm në këtë krahasim është çmimi, dhe besoni apo jo, BMW është më e lira këtu, ndërsa Mercedes S-Class është më e shtrenjta.

Sa i përket dizajnit të jashtëm, Mercedes mori vlerësimet më të mira, ndërsa gjërat ndërlikohen me pjesën e brendshme, dhe pastaj kemi anën teknologjike dhe dinamikën e vozitjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat