Robin Krasniqi kryen ushtrimet së bashku me bashkëshorten - Bota Sot
Robin Krasniqi kryen ushtrimet së bashku me bashkëshorten

Boksi

Robin Krasniqi kryen ushtrimet së bashku me bashkëshorten

Më: 30 prill 2019 Në ora: 19:26

Heidi Lushaku publikon video me të bashkëshortin e saj nga palestra.

Robin Krasniqi dhe bashkëshortja e tij, Heidi janë njëri ndër çiftet e komentuara në botën e shoubizit.

Ata janë aktiv në rrjete sociale ku publikojnë shpesh imazhe së bashku, e së fundmi kanë ardhur me një video nga palestra ku shihen duke ushtruar së bashku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💪🏼 #absworkout #6pack #sport #passion #fit #healthy

A post shared by Heidi 🇨🇭 (@heidikras) on

Profesionet e tyre janë nga ajo natyrë që i kushtëzojnë modelen Heidi dhe boksierin Robinin të kujdesen në mënyrë strikte për fizikun e tyre.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...