Goditje e tmerrshme, kundërshtari në tokë - Bota Sot
Goditje e tmerrshme, kundërshtari në tokë

Boksi

Goditje e tmerrshme, kundërshtari në tokë

Nga: K. G. Më: 28 shtator 2019 Në ora: 13:57
Goditje e tmerrshme, kundërshtari në tokë

Sportet e ekstreme sa janë atraktive aq edhe të frikshme për syrin e shikuesit!

Sportet luftarake gjithmonë sjellin emocione por edhe ankth të pakufishëm. 

Më së miri mund të shihet se si anglezi Michael "Venom" Page në fluturim e godet dhe e hodhi në tokë irlandezin Richard Kiely. 

Një nokaut i tmerrshëm qysh në rundin e parë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat